fbpx
Close

новини з  facebook 

brobots

5 days 9 hours ago

Ну що, шановні громадяни, ви ж теж бачили ряд суперечок про неможливість перекласти певні терміни українською чи про відсутність в Україні науки?

Звичайно, що кожна притомна людина знає, що це не так.

Ми зробили невеличку підбірку зі вченими, що мають українське походження та змінили світ за допомогою своїх винаходів та розробок. Звичайно, що ці люди – крапля в морі тієї кількості науковців, які є в нашій історії, або наголошують на власному українському етнічному походженні.

Сьогодні ми робимо свою роботу та навчаємо дітей, аби збільшувати кількість учених, науковців, розробників, засновників компаній тощо.

Гортайте підбірку та пишайтеся)

brobots

1 week 12 hours ago

😎 Маємо, що маємо, але маємо багато для того, аби наші учні могли займатися не тільки програмуванням та дизайном, але й робототехнікою, проєктуванням, моделюванням та паянням.
Для цього, уже більше року тому ми збудували майстерню та обладнали її усім необхідним для технічної творчости: лазерним різаком, 3D-принтером, паяльниками, приладдям та деталями. Завдяки цьому, креативним ідеям наших учнів не заважає нічого (окрім періодичних повітряних тривог), а ми надамо усе, навіть комп‘ютер.

🫡 навчання у #brobots відбувається в двох режимах: офлайн (безпосередньо в школі) та онлайн (з будь-якої точки світу). Раз на півроку учні презентують готові проєкти вчителям та батькам, отримують коментарі та поради. Проєкти курують ментори – вчителі з технічних дисциплін, які впродовж підготовки допомагають та підтримують, спостерігають за ходом роботи та мотивацією учня.

Записатися до нашої школи, або на екскурсію, можна через посилання:

brobots.org.ua/school/

brobots

1 week 5 days ago

Привіт!

Ми одна з найсучасніших шкіл України. Окрім класичних шкільних предметів вивчаємо ще й програмування, мистецтво та технології, 3D-моделювання, конструювання тощо. Працювати учні можуть в обладнаних лабах, а користуватися шкільними комп‘ютерами, станками та іншим приладдям. Поруч завжди є ментор-учитель.

Наші учні створюють проєкти на базі вивченого матеріалу, презентують їх та покращують.

Сьогодні ми надаємо можливість навчатися як офлайн, так і онлайн.

Усі деталі на нашому сайті. Посилання:

brobots.org.ua/school/

brobots

2 weeks 12 hours ago

Ситуація: перед Артемом два ноути, атмосфера серйозна, проте невимушена, у zoom йде активне обговорення. Цікаво що це?

Але ми вже написали на фотці – це дистанційна лабораторка. Так-так, для тих учнів, що навчаються в нас з дому чи з інших місць, ми не тільки проводимо якісні уроки, записуємо їх та викладаємо в чатики, але й створюємо ряд практичних завдань та обговорень.

🧐 Наша мета полягає у тому, щоб учень, навіть будучи присутній наживо, а не аудиторно, міг відчути залученість у навчальний процес, поринути у кайф від дослідів та евристики після них.

🫡 Наша команда #brobots доклала багато зусиль, аби віддалене навчання було якісним та змістовним. Звичайно, на досвіді, ми ще покращуємо певні моменти, працюємо з ними та впроваджуємо нове.

❗️ Якщо ви відчуваєте, що ваша дитина прагне хорошої дистанційки і подекуди нудиться від 20-хвилинних уроків, хоче більше спілкування, уваги – пишіть.

🔗 Усі деталі на нашому сайті. Посилання:

brobots.org.ua/school/

brobots

2 weeks 4 days ago

Сьогодні День народження в письменника, про якого Іван Франко писав: «… від часу появи Котляревського наше письменство стає щораз ближче до реального життя, щораз відповідніше до його потреб, входить щораз глибше в душу народну».

Можемо заявити, що ми, у #brobots, так само намагаємося зробити навчання та технічні навички щораз ближчими до реального життя та відповідати на запити суспільства і заволодіти вашими сердечками 💛

Новий навчальний рік ми почали інтенсивно, учні активно включилися в робочий процес та уже розмірковують над майбутніми проєктами.

На фото наші уже одинадцятикласники (як швидко діти ростуть 🥹) починають опановувати Fusion 360. Це програмне забезпечення складне, але ви лише погляньте на ці щасливі обличчя.

Наш фенсі сайт:

brobots.org.ua/school/

brobots

3 weeks 1 day ago

😎 Уже декілька років ми руйнуємо стереотипи про те, що 1-е вересня це лінійки, білі сорочки і букети.

😍 Для нас перший день школи – це веселощі, зустріч з друзями, експерименти, квести, смачнющі хот-доги та пончики, знайомство з новими учителями і багато-багато-БАГАТО чого ще.

🤓 Більшість наших учнів уже навчаються очно в школі, а хтось – наживо в zoom.

Поступово, ми будемо розповідати вам про наше життя-буття у школі, про наукові цікавинки та веселі моменти.

Будьте з нами на зв‘язку та дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та навчати.

brobots

3 weeks 6 days ago

«Нормальна реакція в ненормальних умовах».

Як спілкуватися з дітьми під час воєнного стану?

Як працювати з тими, хто пережив травматичні ситуації?

Як дітям допомогти відчути радість у такий складний час і повернути вкрадене дитинство?

Як працювати під час конфліктних ситуацій?

Чому важливо включати дихальні практики та енерджайзери під час уроку?

Тепер ми знаємо відповіді на всі ці питання, а працювати стане набагато простіше, адже прговорили хвилюючі наріжні моменти з учителями #brobots та неперевершеною спікеркою Анною Ленчовською.

brobots

4 weeks 1 day ago

Освіта в #brobots включає у себе і проєктне навчання. Реалізація усіх навичок учня, його креативний потенціал та мотивація до навчання - наші орієнтири.

😎 Проте, якщо хочеш чогось навчити, маєш сам розбиратися в цьому на вищому рівні пілотажу. Тому наші вчителі пройшли експрес-підготовку зі створення крутецьких проєктів. Разом з неймовірною спікеркою Вікторією Сімаковою, наші педагоги будували структури, шукали ідеї та вчилися розробляти дійсно значущі та захопливі проєкти, аби напрявляти учнів, мотивувати їх та втілювати їхній потенціял.

Ми завжди відкриті до нового, покращуємо свої навички і надихаємо учнів своїм науковим запалом.

🚀🚀🚀

brobots

1 month 1 day ago

🫡 Кінець літа для наших вчителів – це ще й період навчання та підготовки до освітнього процесу.

✅ Вчора стартував наш уже традиційний курс для вчителів #brobots.

@pavliuk.olenka розповідала про особливості навчального процесу в нашій школі, як будувати урок, використовувати сучасні технології та цікаві ресурси.

Учителі всі разом порефлексували над тим, як має виглядати модерний урок та зрозуміли - зараз ми всі єдинодумці, що мають спільні орієнтири.

👩🏻‍🏫 Уже готуємося зустрічати учнів та занурювати їх в атмосферу цікавих предметів та знань!

brobots

1 month 4 days ago

Уже за декілька днів стіни нашої школи знову наповняться дитячим сміхом та жагою до нових знань.

Легка пелена серпня ще буде висіти в повітрі, перемога та звільнення наближатиметься, а освннє сонце ледь-ледь грітиме та бігатиме по підручниках, партах та зошитах.

Все те, що сьогодні стається з дитиною – уже завтра стане її приватною історією. Лише батькам та вчителям вирішувати якою вона буде. Чи згадуватиме свої шкільні роки, вже доросла людина, з легкою посмішкою чи з переляком та образами?

Ми робимо все можливе, аби спогади про дитинство були насичені, в школу хотілося повертатися, а за заняттями, якщо їх довго немає, виникав сум.

Ми показуємо дітям, що знання – це не примус, не силування, а те, що збагачує світосприйняття, дозволяє знайти вихід з будь-якої ситуації.

Набір відкритий.
Посилання:

brobots.org.ua/school/

brobots

1 month 1 week ago

Йоу! Ми ще й сучасна школа, що тримає руку на пульсі!

Нещадовно МОН анонсувало співпрацю з паріматч фаундейшинс, ми пофантазували на тему того, з ким би заколабилась наша школа…

Що з цього вийшло, дивіться самі

brobots

1 month 1 week ago

🤖 Розказуємо про те, чим робототехніка може бути цікава та корисна для дітей.

✅ Звичайно, що це, по-перше, перспективний напрям, підґрунтя для майбутньої професії.

✅ Робота з невеликими деталями впливає на розвиток дрібної моторики.

✅ Те, що учень продумує алгоритми для роботи з конструктором, сприяє логічному мисленню та допомогає у вирішуванні простих задач.

✅ Для того, щоб виконати складніші задачі, наприклад, з Arduino, потрібно мати математичні навички та базово розумітися на програмуванні.

✅ Під час виконання проєктної роботи, такої як датчик вологості, учень працює з великими масивами інформації, систематизує їх та навчається спостерігати.

✅ Робота або датчик завжди хочеться доробити до кінця ::) Завдяки цьому учень навчається цілеспрямованності, прагне до завершеня починань.

У школі #brobots робототехніка займає важливе місце в навчанні. Діти влаштовують змагання роботів, створюють калькулятори чи інші пристрої.

Набір до нашої школи - відкритий.

🔗 Посилання на сайт з детальною інформацією:

brobots.org.ua/school/

brobots

1 month 2 weeks ago

З вересня ми запроваджуємо можливість навчання онлайн у #brobots

📈 Ще з карантину, рівень знань наших учнів, під час навчання у дистанційному форматі, був співвідносний офлайновому. На час військового стану ми відновили заняття в онлайн режимі та змогли повністю осягнути заплановану навчальну програму.

Яка модель роботи нашої школи з вересня?

👩🏻‍🏫 частина дітей продовжить навчатися очно в авдиторії чи майстерні;

🧑🏻‍💻 інша частина учнів (приблизно 2-4 у кожному класі) матиме змогу долучатись до уроків дистанційно. Спеціальне посилання надасть доступ до конференції на комп’ютері в класі. Таким чином учні будуть бачити вчителя та дошку, чути все що відбувається в навчальній аудиторії.

Звичайно, учні на дистанційці будуть у меншій мірі проживати досвід присутности, порівняно з тими, що будуть знаходитися безпосередньо у класі. Тим не менш, ще з часів дистанційного навчання на карантині, ми постійно покращуємо якість відео та звуку, щоб забезпечити якісний конект, а наші вчителі можуть заохотити як тих учнів, що прийшли до класу, так і тих, що долучаються дистанційно.

🐠 Всі уроки записуються, а записи доступні для наших учнів.

✅ Для покращення якості навчання та контролю над здобутками учнів в онлайні, ми будемо проводити додаткові консультації з ключових предметів (алгебра, геометрія, фізика, українська мова), і таким чином підтримуватимо освітній рівень наших учнів, що навчатимуться віддалено.

Детальна інформація про школу – на нашому сайті:

brobots.org.ua/school/

brobots

1 month 3 weeks ago

🤖 Привіт! Ми школа #brobots і у нас продовжуєтсья набір у 3-11 клас!

🤔Для кого наша школа?

Чесно кажучи, для усіх дітей, що прагнуть отримувати якісні та актуальні знання.
Проте, ми акцентуємося на природничих дисциплінах та технічних заняттях. Кожен рік учень має підготувати і продемонструвати власний проєкт, чи то з програмування, з 3D-моделювання чи з робототехніки.
Наші учителі надають пул тем та готують дітей до реалізації проєкту.
Після завершення першого півріччя, учень демонструє проміжково виконану задачу чи презентує готову роботу. Наша комісія та учителі дають поради та допомогають покращити розробку.
Ми підтримуємо тих учнів, які проявляють бажання та зацікавлення до певних тем та практичних задач, хочуть запустити власний стартап чи на профільному рівні займатися хімією чи фізикою.

🤓 Як у нас навчатися?

Весело, але складно. Наші вчителі пояснюють теми просто та доступно, проте ми також вимагаємо високого рівня знань та обов’язкового виконання домашніх завдань.

🤩 Про атмосферу школи.
Ми підтримуємо дружні стосунки між дітьми з різних класів, створюємо загальні заходи у школі чи ходимо в походи, відвідуємо музеї та парки розваг.

Ми маємо якісне укриття, де є вихід через двері та вікна, тому під час повітряної тривоги та небезпеки, учні можуть продовжувати навчання там.
Ми торбуємося щодо безпеки, тому ретельно перевіряємо все в школі та навчаємо дітей правильно евакуюватися на уроках спортивного виживання.

Для тих, хто все ж хвилюється за безпеку дитини, чи знаходиться в іншому місті, ми маємо опцію онлайн-навчання.

Ми чекаємо на нових учнів, щоб з вересня наша школа наповнилася дитячими усмішками та активністю.

ℹ️ Деталі та реєстрація за посиланням:

brobots.org.ua/school/

brobots

1 month 3 weeks ago

НБУ повідомляє: на цей пост можна дивитися і обов‘язково слід ставити лайки 💲!

Якісна освіта та безпека дитини зараз на вагу золота!

Наша технічна школа #brobots продовжує набір у 3-11 класи.

Якщо ваша дитина фанатіє від сучасних технологій, мріє будувати ракети та знає, що таке «Starlink», то ми чекаємо саме на неї!

Рівень технічної освіти в #brobots залишається на висоті МКС, учителі постійно вдосконалюються, наче воїни-джедаї, а юні падавани мріють так само круто кодити чи розв‘язувати математичні задачки.

🇺🇦 У нашій школі є всі безпечні умови для комфортного навчання під час військового стану.

🫡Деталі та реєстрація - на нашому сайті:

brobots.org.ua/school/

Підпишіться на наші оновлення, щоб не пропустити старт нових груп: